strona glowna da-car

O nas

Jesteśmy nowoczesną firmą z doświadczeniem w branży nauki jazdy. Prowadzimy szkolenie kierowców kat. B. Naszym celem jest  pomoc w szybkim oraz bezstresowym uzyskaniu wymarzonych uprawnień do prowadzenia pojazdów, ale także przygotowanie do sprawnego i bezpiecznego poruszania się po naszych drogach - już po ich uzyskaniu.

Nie jesteśmy ośrodkiem  oferującym kursy po zaniżonych cenach - o których można było przeczytać ostatnim czasy w lokalnej prasie oraz internecie. Uważamy iż nie można oszczędzać "paru złotych" kosztem wiedzy - mającej bezpośredni wpływ na nasze bezpieczeństwo. Warto dokonać odpowiedzialnego i świadomego wyboru szkoły nauki jazdy - co pozwoli nam zminimalizować całkowite koszty uzyskania prawa jazdy. W tym celu należy sprawdzić, czy dany ośrodek posiada odpowiednie zaplecze dydaktyczne. Nieocenioną pomoc stanowią także opinie, których szukać możemy w internecie, bądź zasięgnąć u znajomych. 

Zajęcia teoretyczne prowadzimy w przystosowanych do tego celu pomieszczeniach - wyposażonych w nowoczesne pomoce dydaktyczne. Natomiast zajęcia praktyczne odbywają się na samochodach FIAT Panda lub Toyota Yaris, z uwzględnieniem "ulubionych" tras egzaminatorów.

Naszą ofertę kierujemy  także do osób, które już ukończyły szkolenie w innym ośrodku lecz wciąż nie czują się na siłach, aby przystąpić do egzaminu państwowego, bądź  kilkukrotnie uzyskały na nim wynik negatywny.

 

           

 

Warto wybrać ośrodek w którym w dobrych warunkach oraz miłej atmosferze poznasz przepisy ruchu drogowego oraz nauczysz się sprawnie prowadzić samochód. Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą - w razie jakichkolwiek pytań, bądź wątpliwości prosimy o bezzwłoczny kontakt telefoniczny. 

 pozdrawiam i życzę szerokiej drogi !    

Władysław Moszumański  

kom. 601 770 139

Nowy kurs

 12.02 / 19.02.2014 (godz. 17.30)

tel. 601 770 139
tel. 727 580 777
zapisz się na kurs
Ośrodek Szkolenia Kierowców Łukasz Moszumański
ul. Parkowa 7, 58-160 Świebodzice
Kurs prawo jazdy kat. B. Godziny doszkalające w zakresie teorii oraz praktyki
.
 logo da-car

* ranking ten dotyczy egz. praktycznych i odnosi się do szkół średnich i dużych z powiatu świdnickiego.